David Karmazín

Má pouť světem CrossFitu začala v roce 2019 návštěvou našeho CF Destiny gymu. Zde mě poprvé přivítal coach Mike, vše vysvětlil, ukázal a poslal na lekci začátečníků následující den. Díky svému předchozímu kulturistickému a chvíli i powerlifterskému trénování a kondici získané florbalem, basketbalem a street basketbalem jsem se rychleji dostal mezi pokročilejší atlety. A právě tady se mi změnil celý život.

Získal jsem od té doby spoustu skvělých přátel, bez kterých si život už nedovedu představit, a se svým tělem dokázal neuvěřitelné věci, za které budu coachům nadosmrti vděčný. Řekněte někdo mému patnáctiletému nerdskému obéznímu já, že jednou bude gymnastika jeho vášní a běhání ho nevypne na celý další týden a bude vás mít za blázna.

CrossFit pro mě není pouze sport, který vás vyšperkuje ve všech pohybových schopnostech, dovednostech, kondici a síle, ale také komunita lidí, rodina, na kterou se můžete vždy se vším obrátit. Proto když jsem na jaře roku 2022 dostal nabídku CrossFit trénovat, nemohl jsem odmítnout. Na tento popud jsem se v létě zúčastnil trenérského kurzu CF-L1 a úspěšně ho absolvoval.

V tělocvičně mě potkáte vždy se skvělou náladou #happybuthungry a často i v co nejsvítivějším oblečení a botách. K dispozici jsem pro vás i na Instagramu a Facebooku, takže se nebojte mi napsat a na cokoliv se zeptat.
Těším se na vás!

David Karmazín

Začátečníci, Kruháč, Děti

 

Rezervovat tréning