Jsem úplný začátečník a s CrossFitem nemám žádné zkušenosti.

Na úvod klikni na rezervaci zde a udělej si registraci v našem systému. Poté Tě systém pustí na možnost rezervace na lekce. Začátečníci jsou po-pá 2X denně a jedna lekce Tě čeká také v neděli.
Nezapomeň v systému kliknout i na ostatní místnosti Gym Hall a Oly Room.
Pondělí a středa jsou věnovány základům vzpírání, zbytek týdne je věnován všeobecným dovednostem které Tě na CrossFitu čekají.

Na první lekci se neboj oslovit trenéra ohledně svého startu, proberete zdravotní stav, časové možnosti a cíle. Na základě těchto informací tě trenér nasměřuje dále, doporučí další lekce či domluvíte individuální tréninkový přístup.

Obecně doporučujeme začátečníkům startovat na maximálně třech trénincích týdně. Funkční trénink a CF konkrétně je svým zatížením specifický, a tedy není cílem přepálit start a zničit se v prvním týdnu do bezvědomí. Naopak rozumné dávkování zátěže a plynulost progresu je značka ideál pro dlouhodobost a zdravý pohyb.

Pokud preferuješ individuální přístup a je to tvoje priorita, napiš nám e-mail s vlastní motivací, cílem a představou tréninkové spolupráce. Obratem odpovídáme s možnostmi pro tebe.

S CrossFitem mám zkušenosti / jsem aktivním sportovcem jiného odvětví, ale do CrossFit Destiny Brno mířím poprvé

Na našem webu vyhledej informační e-mail a napiš nám, jaká je tvoje sportovní historie, případně kde a pod jakým vedením jsi CF cvičil. S jakými cíli a představami k nám přicházíš a jaké jsou tvé tréninkové plány u nás v CFD. Obratem odpovíme s návrhy pro tvůj trénink a možnostmi.

 

Těšíme se na vás všechny!

Team CrossFit Destiny

PS: Pokud jsi nenašel všechny potřebné informace, mrkni do sekce „Časté otázky“  nebo nás neváhej kontaktovat.