CrossFit Začátečníci

V CFD jsou lekce pro začátečníky naprostou přípravkou pro každého, kdo má chuť CrossFit zkusit, něco nového se naučit, někam své pohybové dovednosti posunout. Lekce začátečníků v CrossFit Destiny Brno jsou vedeny profesionály s VŠ vzděláním a zároveň oficiálními certifikacemi CrossFit Level 1 Coach i CrossFit Level 2 Coach. U nás v tělocvičně preferujeme kvalitu, nikoliv kvantitu, takže se k nám rozhodně nebojte vstoupit pro svou CF premiéru.

Systém lekcí je postavený tak, abychom s vámi procházeli týdně základní pohyby s vlastní vahou, tedy tahy, tlaky, dřepy i práci pro rozvoj středu těla. Tréninkové jednotky potkáte jak kondičně lehčí, tak i náročnější, jak krátké intervaly, tak i delší tréninkové bloky.

Spolu s myšlenkou „CrossFit for life“ chceme každého nováčka u nás v gymu zprvu právě na lekci začátečníků. Hlavně z důvodu supervize kvality jeho cvičení s ohledem na zdraví a dlouhodobost. Jakmile cvičenec dosáhne na lekcích začátečníků technicky uspokojivé úrovně základů, je vesele posouván do další úrovně pokročilých. Netřeba se zde ničeho obávat – tyto lekce jsou úplně pro každého z vás. Tak se budeme těšit.

Lekce jsou minimálně 2x denně každý všední den.